سپهرگان ،  یا شرکت سپهرتجارت خلیج فارس با مجوز فعالیت از  وزارت تعاون و کار  و  رفاه اجتماعی و  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باموضوع فعالیت در طرح مشاغل خانگی به عنوان پشتیبان حقوقی  در ضمینه تبلیغ و فروش کالا از طریق شبکه اینترنت می باشد در حقیقت  هدف اصلی سپهرگان کار آفرینی اینترنتی در غالب مشاغل خانگی برای عده ای محدود  از هموطنان و  شاغلین  خانگی تحت حمایت و  پوشش  این  شرکت میباشند ، تا ایشان به واسطه اینترنت و عضویت در سامانه سپهرگان ، اقدام به خرده  فروشی  اینترنتی  کالاهای تولیدی و عرضه شده برروی وب سایت سپهرگان در محیط زندگی خود نمایند .

افراد علاقه مند و  واجد شرایط  میتوانند با عضویت در سپهرگان و فروش  کالاهای آن به اطرافیان خود در حوزه جغرافیایی و اجتماعی محل زندگی خود کسب درامد نمایند ، قابل توجه می باشد که افراد واجد شرایط میتوانند به عنوان شاغل تحت  پوشش  این شرکت امتیازاتی از قبیل :  دریافت حق بیمه تامین اجتماعی و دریافت تسهیلات جهت خرید کالا های موجود در سایت سپهرگان  و بالا بردن فعالیت خود و در نتیجه  کسب درامد بیشتر استفاده نمایند .

مراجعین محترم در صورت واجد شرایط بودن میتوانند پس از ثبت نام در سایت و حضور در جلسه آموزشی اولیه و عقد قرارداد استخدامی با شرکت ،فعالیت خود را آغاز نمایند.

به  شخصی  اطلاق میشود که بعد از تکمیل فرم پرسشنامه استخدامی ودر صورت دارا بودن شرایط ، موفق به  گذراندن  دوره آموزش بازاریابی و خرده فروشی اینترنتی که در محل شرکت برگزار میگردد ؛ میشود و به صورت پاره وقت استخدام شرکت میگردد .

کلیه شاغل خانگی محترم در صورت تمایل و با دارا بودن شرایط میتوانند بعد از ارتقای قرارداد خود ،به صورت سرپرست فروش فعالیت نمایند

1- استفاده از تمهیدات بیمه شاغلین کسب و کارخانگی

2- معرفی  سرپرستین  فروش  به بانک جهت دریافت تسهیلات کم بهره

3-استفاده از طرح های تشویقی.

4-امکان معرفی متقاضیانی که تمایل به فعالیت در سامانه سپهرگان را دارند.

5-پاداش  مبتنی  بر گزارشات فروش ماهیانه

 

سرپرستان شاغلین خانگی (مدیران فروش ) ،پس عقد قرارداد و ارائه تعهدات لازم مجاز به استفاده از این خدمات میباشند.