سپهرگان ، وب سایتی فروشگاهی و  تخفیف محور است که اقدام به فروش کالاهای اساسی مواد غذایی مصرف خانوار از قبیل انواع چای و دمنوش ،انواع حبوبات ، برنج ، تن ماهی و رب گرجه فرنگی ... را  با سود پایین  است مینماید  هدف اصلی سپهرگان کار آفرینی اینترنتی در غالب مشاغل خانگی برای عده ای محدود  از هموطنان و  شاغلین  خانگی تحت حمایت و  پوشش  این  شرکت میباشند ، تا ایشان به واسطه اینترنت و عضویت در سایت  ، اقدام به خرده  فروشی  اینترنتی  کالاهای تولیدی و عرضه شده برروی وب سایت سپهرگان در محیط زندگی خود نمایند .

در حقیقت افرادی که واجد شرایط باشند میتوانند با عضویت در سپهرگان و خرید کالاهای این شرکت و فروش ان به اطرافیان خود در حوزه جغرافیایی و اجتماعی محل زندگی خود کسب درامد نمایند ، قابل توجه می باشد که افراد واجد شرایط میتوانند به عنوان شاغل تحت  پوشش  این شرکت امتیازاتی از قبیل :  دریافت حق بیمه تامین اجتماعی و دریافت تسهیلات جهت خرید کالا های موجود در سایت سپهرگان  و بالا بردن فعالیت خود و در نتیجه  کسب درامد بیشتر استفاده نمایند .

 به سادگی و پس از ثبت نام در سایت سپهرگان (گرفتن شناسه کاربری و رمز عبور) میتوان فعالیت خود را به عنوان شاغل آغاز نمود.

به  شخصی  اطلاق میشود که بعد از تکمیل فرم پرسشنامه استخدامی ودر صورت دارا بودن شرایط موفق به  گذراندن  دوره آموزش بازاریابی و خرده فروشی اینترنتی که در محل شرکت برگزار میگردد ؛ میشود و به صورت پاره وقت استخدام شرکت میگردد .

 

1- استفاده از تمهیدات بیمه شاغلین کسب و کارخانگی

2- معرفی  سرپرست شاغلین  خانگی (مدیر فروش ) محترم به بانک جهت دریافت تسهیلات کم بهره

3-استفاده از طرح های تشویقی.

 

افراد واجد شرایط میتوانند با تکمیل فرم پرسشنامه استخدامی و  شرکت در دوره آموزشی ، پس از دریافت شناسه مربیگری و ثبت نام در سایت  مشاغل خانگی  و دریافت کد رهگیری میتوانند به عنوان  سرپرست شاغلین خانگی (مدیر فروش  ) فعالیت خود را ادامه دهند.

 

 

 

سرپرستان شاغلین خانگی (مدیران فروش ) ،پس عقد قرارداد و ارائه تعهدات لازم مجاز به استفاده از این خدمات میباشند.