قهوه سبز و لاغری

چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
قهوه سبز و لاغری

شاید شما هم اسم قهوه سبز را این روزها زیاد شنیده باشید، قهوه ای که ادعا می‌شود اثرات بی نظیری برای کاهش وزن دارد.

شیرین بیان

چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
شیرین بیان

تاریخچه چای کیسه ای

یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵
تاریخچه چای کیسه ای

با اینکه تولید چای دارای قدمت تقریبی 2700 سال در چین می باشد، جالب است بدانید که قدمت چای کیسه ای کمی بیشتر از یک قرن می باشد که مبدع آن شخصی به نام سالیوان از اهالی نیویورک بوده است.

تاریخچه چای

یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵
تاریخچه چای

چای واژه ای چینی و نام یک گیاه است. واژه چای بیشتر در چین و شمال هندوستان بکار می رفته که تقریبا با همان تلفظ وارد زبان پارسی شده است.نام این گیاه در گویش چینی جنوبی چای و در گویش چینی شمالی به صورت تِی تلفظ می‌شد و هردو تلفظی از یک واژه یگانه در چینی قدیمی است.

دمنوش ها

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
دمنوش ها

از دم کردن قسمتهای مختلف گیاهان مانند؛ برگ و ساقه و ریشه و میوه، دمنوش ها حاصل می شوند که خواص زیادی دارند. معروفترین دمنوش، چای می باشد که از دم کردن برگهای بوته های چای بدست می آید. از بیشتر میوه ها و گیاهان و ادویه ها بصورت خشک و پودر می توان دمنوش درست کرد.

از امروز حبوبات را بیشتر تحویل بگیرید

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
از امروز حبوبات را بیشتر تحویل بگیرید

 

انواع حبوبات بدلیل دارا بودن ویتامینها و پروتئینها و املاح، دارای جایگاه ویژه ای در رژیمهای غذایی می باشند.حبوبات در هنگام پخت آب زیادی را جذب می کنند که این فرآیند باعث کاهش کالری آنها می شود.

این کاهش کالری یکی از ویژه های منحصر بفرد حبوبات پخته شده می باشد.

زیاده روی کنید ...!

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
زیاده روی کنید ...!

در سالهای نچندان دور در خانه مادر بزرگ ها شاید کمتر کسی به دنبال قرص خواب و یا مسکن می گشت، دلیل بسیار ساده و واضح بود که آنها همیشه برای درمان خستگی های روحی و جسمی؛ معجونهای مختلفی داشتند که مثل آب روی آتش بود که نمونه آنها در دکان هیچ داروسازی پیدا نمی شد.

بلی، درمان همه این تنش های روحی و جسمی دمنوش های معجزه آسای مادر بزرگ بود که متاسفانه با تغییر سبک زندگی قفسه شاداب و معطر دمنوش های خانه های قدیمی جای خود را به قفسه بی روح داروهای شیمیایی با مارک های مختلف دادند.

قدیمی ها بیشتر بر این عقیده بودند که باید بصورت مداوم بدن خود را از خواص گیاهان دارویی بهره مند سازند تا به یکباره مجبور نباشند حجم عظیمی از داروهای شیمیایی محصول لابراتوارها را استعمال کنند.هرچند که بسیاری از سازندگانشان مهر طبیعی بودن را بر محصولات خود می زنند.

معجون گیاهان دارویی و لاغری

سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
معجون گیاهان دارویی و لاغری

اگر فردی هستید که راههای زیادی را برای درمان چاقی تجربه نموده اید و به نتیجه دلخواه نزدیک نشده اید ،بهتر است با روشهای توصیه شده توسط طب سنتی و مخصوصا گیاهان دارویی به هدف خود فکر کنید.

چای ترش بهترین نوشیدنی برای مبتلایان به دیابت و چربی خون بالا

دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
چای ترش بهترین نوشیدنی برای مبتلایان به دیابت و چربی خون بالا

با توجه به تثبیت جایگاه چای در جامعه ایرانی به عنوان محبوبترین نوشیدنی و صرفنظر از خواص مطلوب مصرف آن؛ ناگزیر جهت بیمارانی که مجبور به قطع مصرف قند و شکر می باشند، چای ترش بهترین گزینه موجود می باشد.

تجربه موفق بعضی از کشورها در حوزه کسب و کارهای خانگی

پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
  تجربه موفق  بعضی از کشورها در حوزه کسب و کارهای خانگی

کسب و کارهای خانگی طبق آمار و اطلاعات موجود، در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، سهم قابل ملاحظه‌ای در ایجاد اشتغال و ارزش افزوده و حتی در صادرات به خود اختصاص داده است. برای نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 

بازاریابی و خرده فروشی اینترنتی چیست ؟

پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
بازاریابی و خرده فروشی اینترنتی چیست ؟

 

خرده فروشی در واقع همان واسطه فروش است که مبادلات بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان را آسان می سازد در دنیای فیزیکی خرده فروشی در فروشگاهها یا خروجی کارخانه ها انجام میگیرد، امروزه اصطلاحی که از خرده فروشی رایج شده است خرده فروشی الکترونیکی است .

خرده فروش الکترونیکی به کسانی می گویند که در عمل به خرده فروشی اینترنتی اشتغال داشته باشند،هدف خرده فروشان اینترنتی فروش محصولات و خدمات به افراد است.

تجارت خانگی اینترنتی چیست؟ (Internet Home Commerce)

پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
تجارت خانگی اینترنتی چیست؟   (Internet Home Commerce)

تجارت خانگی اینترنتی  یک زیر شاخه‌ی بسیار مهم از تجارت اینترنتی است و  به  طور کلی به کلیه مشاغلی گفته می‌شود که همگان در محل زندگی خود در سراسر این کره خاکی از طریق اینترنت می توانند به آن اشتغال یابند و برای خود در آمد زایی کنند .